Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se kde kolem děje

Milí alternativní rodiče z Ústí  a okolních měst,

pokud víte o akcích pro rodiče a děti, které by s námi mohli souznít, nebo sami nabízíte nějaké aktivity, kam se mohou připojit i další případní zájemci, můžete zde dát upoutávku s kontaktem na sebe. Prosím nezadávejte anonymní příspěvky a komerční sdělení. Jasně, že pokud je nějaké tvoření, výlet, či jiná aktivita kde je příspěvek, poplatek, vstupné, to je dobré aby se vědělo co to stojí.

Příklady: Můžete sem dát i třeba sdělení půjdu se svými dětmi (věk) do parku XY, na hřišťátko XY kdo se chcete přidat napište. Třeba si tam pěkně popovídáme zatímco si naše děti pohrají.
Jedeme na výlet (XY) máme místo v autě pro 1 dospělého a 1 sedačku (musíte mít svoji, podsedák..) počítám s obědem na místě, nebo třeba svačinu s sebou.

Počítejte s tím, že pokud dáte odkaz na FB tak je dost lidí, mezi námi, kteří Facebook nemají a nechtějí tak zde dejte dost info na to aby se lidé mohli spojit přímo s Vámi. Aby náhodou nevolali mě a nedomáhali se informací o kterých já nic nevím.

Mějte se krásně, ať nám propojování a komunikace proudí. Karla

 

(7.4.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood arm-twisting: What is healthy

(Aneutioupt, 28. 7. 2018 10:00)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-du-cialis-pas-cher/

Nová kniha pro děti

(Ludmila Selingerová, 27. 9. 2016 19:16)

Dobrý den,

ráda bych Vám novou, ojedinělou knihu pro děti. Představuje příběh o brouku Drabčíkovi páskovaném a domácím hmyzu a kromě přírodovědných
informací děti seznámí i s formou poezie a dramatu. Publikaci vydává neziskové nakladatelství Dybbuk. Zároveň bych vás, pokud je to možné požádala o podporu a sdílení projektu na sběr prostředků na tisk na stránkách hithit:

https://www.hithit.com/cs/project/2811/drabcikova-pout-kniha-pro-zvidave-deti-i-jejich-rodice

na těchto stránkách jsou i širší informace a kniha je zde k zakoupení již za pouhých 200 korun.

Jsem učitelka mš a autorka dalších knih o přírodě (Grada: V trávníku, V korunách stromů, Pod vodní hladinou) a ráda bych rozšířila u dětí povědomí a ohleduplnost k okolnímu světu.

S úctou a pozdravem

Autorka Ludmila Selingerová

Tvořivá dílna Tamaryšek

(Zuzana Koubová, 7. 12. 2015 13:44)

V sobotu 12. 12. Vás a Vaše děti opět zveme do Galerie Armaturka na poslední dílničku Tamaryšku v tomto roce.
Dílna je určena především dětem předškolního věku a jejich dospělému doprovodu.
Probíhá ve výtvarném ateliiéru Armaturky v čase 16–17:30 hod. Vstupné 50 Kč. Máme již jen 7 volných míst. Více informací a rezervace (nutná) na webu tamarysek.org.
více info též na facebookové stránce
https://www.facebook.com/Tamary%C5%A1ek-943708072340357/?ref=hl

Těšíme se na vás a přejeme klidné prožívání adventného času.